fbpx

Lokalita

projekt v přípravě

Rezidence zlatá koruna – přímo v centru Horního Maršova

Apartmány mají výhodnou polohu přímo na náměstí Horního Maršova, v blízkosti restaurací a obchodů. Na sjezdovku se snadno dostanete skibusem, se zastávkou vzdálenou jen 150 metrů.

Horní Maršov

Díky své skvělé poloze v rámci Krkonoš se město Horní Maršov těší celoroční oblibě mezi milovníky přírody a rekreace. Protože se nachází na půli cesty mezi dvěma velkými lyžařskými a turistickými středisky – Pecí pod Sněžkou a Jánskými Lázněmi, zůstává stranou sílícímu turistickému tlaku, ale přesto může jednoduše, kromě svých malebných kopcovitých stezek i menších sjezdovek, snadno využívat i služeb blízkých sportovních velikánů.
Ačkoliv je Horní Maršov spíše komorním městem, kulturním akcím se rozhodně nevyhýbá – v průběhu roku se zde konají tradiční poutě, trhy, oslavy Vánoc i masopustu, ale i řada rockových a folkových koncertů.

SkiResort Černá Hora – Pec

Horní Maršov je součástí skiresortu Černá Hora - Pec, který je obsluhován pravidelnými linkami skibusů. Ze zastávky vzdálené jen 150 metrů od rezidence Zlatá koruna Vás skibus pohodlně a zdarma doveze až ke sjezdovce – do 15 minut jste jak v Peci, tak na Černé hoře.

Skiareál Černá Hora (Jánské Lázně)

Plně vybavené lyžařské středisko se sjezdovkami dlouhými až 3 kilometry, vyhřívanou šestisedačkou a nejdelší sjezdovkou v republice pro večerní lyžování Vám kromě skvěle upraveného sněhu nabídne i půjčovnu vybavení, lyžařskou školu, snowtubing, sáňkování či alpinistické výlety s průvodcem.

Skiareál Pec Pod Sněžkou

Lyžařské středisko Pec pod Sněžkou asi není třeba představovat – jedná se o jedno z nejoblíbenějších v České republice se 14 kilometry sjezdovek, obřím slalomem, snowparkem a mnohými dalšími atrakcemi.

Běžecké Lyžování

Horní Maršov leží přímo na Krkonošské běžkařské magistrále a je proto ideálním nástupním místem. Za 5 minut chůze od domu můžete využít upravených běžkařských tratí východním směrem na Rýchorskou boudu nebo západním směrem na Krausovy boudy.

Cykloturistika

Neméně atraktivním výletním místem je Horní Maršov i mimo lyžařskou sezónu. Údolí řeky Úpy nabízí nespočet cyklistických a turistických tras v blízkém i širším okolí. Stejně jako v zimě Vám i v létě budou k dispozici cyklobusy, které Vás pohodlně dovezou až k lanovkám, směrujícím k vrcholkům našich nejvyšších hor.

Pěší turistika

Kromě procházek do nedalekých vesniček a lesů nabízí Krkonošský národní park téměř nevyčerpatelné cíle poznávacích výletů a naučných stezek po krásách naší krajiny.
Mezi nejatraktivnější výlety v okolí patří například Stezka v korunách stromů, rozhledna Panorama Černá hora nebo Albeřický lom a muzeum Vápenka.

Skiareál Černá Hora-pec – perfektní lyžování v Krkonoších

Domluvte si prohlídku na místě!

+420 777 435 212
info@apartmanyhornimarsov.cz

Ing.arch. Filip Klozar
investor
Apartmány Horní Maršov